Aktuálny cenník Zobraziť →

Výstavba rodinný dom Košice – Poľov – realizácia stavby

Výstavba rodinný dom Košice Pereš

Rodinný dom

Na jeseň 2020 sme začali realizivať výstavbu rodinného domu na kľúč v mestskej časti Košice – Pereš. Stavebná spoločnosť STAVENISKO dodala kompletný stavebný materiál, tehly, betón, škridly, okná, tepelné čerpadlo, zateplovací systém, omietky až po obklady, dlažby, sanitu, zariaďovacie predmety, obložky, dvere, kľučky, laminátové a keramické podlahy .

V posledných rokoch narástol dopyt po výstavbe rodinných domov a bytových jednotiek. STAVENISKO dokáže splniť špecifické požiadavky svojich klientov.

Stavba

Stavbári začali vhodným umiestnením domu na pozemku kde pripravili základovú dosku pomocou stavebných strojov a následne zrealizovali hrubú stavbu. V rámci “holodomu” sme kompletne realizovali elektroinštaláciu, rozvod vody, podlahové kúrenie, krb a ostatné profesie. Strecha je z kvalitnej betónovej krytiny. Na dome sú 6- komorové plastové okná s izolačným trojsklom, ktoré zabezpečujú dobré zvukové a tepelnoizolačné vlastnosti. Farebné prevedenie okien z vonkajšej a vnútornej strany je zlatý dub. Na dome je zateplenie grafitovou zložkou, ktoré slúži k dokonalým tepelnoizolačným vlastnostiam. 

výstavba rodinný dom Košice Pereš - kuchyňa

Rodinný dom Košice Pereš „kuchyňa“

Zariadenie domu

Dom sme následne dokončili do „štandardu“, v ktorom sme realizovali pokládku podláh, interiérové dvere, kuchynskú linku, a krb. Následne sme dom vybavili inteligentným systémom SMART HOME. Systém inteligentne a automaticky ovláda kúrenie, osvetlenie a rekuperáciu. Systém je možné kedykoľvek rozšíriť o ďalšie možnosti ovládania.

Stavbári mali na starosti výstavbu rodinného domu tak, aby spĺňal všetky potrebné kritéria po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Rodinný dom Košice - Pereš - izba

Rodinný dom Košice – Pereš “ izba“

PLÁNUJETE VÝSTAVBU rodinného domu v Košiciach?

Ponúkame návrh a realizáciu na kľúč. Špecializujeme sa na výstavbu – rodinných domov, bytové výstavby, developerské projekty.

Nacenenie stavebného materiálu a výstavby: https://www.stavenisko.sk/kontakt

 

Related Posts

Post a Comment