Aktuálny cenník Zobraziť →

Výstavba haly Košice – Poľov

Výstavba haly Košice - Poľov

Realizujeme priemyselné budovy už viac ako 16 rokov. Oceľová skladovacia budova je dokonalým riešením pre každého majiteľa firmy, ktorý hľadá bezpečný a odolný úložný priestor. STAVENISKO poskytuje prispôsobené riešenia pre vaše potreby skladovania.

Montovaná hala

Moderné potreby vyžadujú rýchlu a lacnú výstavbu , bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu a životnosť . Prefabrikovaný modulárny sklad s oceľovým rámom ponúka oproti tradičnému železobetónovému mnoho výhod s nižšími nákladmi, udržateľnosťou a flexibilitou.

Montovaný oceľový sklad je komerčná budova na skladovanie tovaru. Sklady využívajú vývozcovia, veľkoobchodníci, dovozcovia a výrobcovia.

Pri výstavbe sa používa oceľ typu H, oceľ typu C a oceľ typu Z na kombinovanie alebo stavbu konštrukcie. Strecha a stena sú z vlnitej ocele alebo farebného oceľového sendvičového panelu. Pri tejto stavbe použijeme sendvičový panel. Oceľová konštrukcia v podstate nahradila tradičný železobetón. Má mnoho vynikajúcich vlastností ako nízka hmotnosť, veľké rozpätie, menej materiálov, nízka cena, úspora základov, krátky stavebný cyklus, krásny vzhľad atď.

S priemyselným pokrokom a stúpajúcou úrovňou výroby narástol v posledných rokoch dopyt po montovaných skladoch. STAVENISKO dokáže splniť špecifické požiadavky svojich klientov.

Aktuálne realizujeme výstavbu skladovej haly

Výstavba Haly Košice – Poľov

Výstavba

Skladová hala má pôdorys 30x15m a 35 x15m a jej vnútorná svetĺa výška bude po dokončení 5m. Strecha má sklon 7° a pozostáva zo sekundárnej konštrukcie, na ktorú sa následne pokladajú sendvičové panely s tepelnoizolačným jadrom z PIR/PUR peny.

Najoptimálnejšou voľbou pre opláštenie objektu je opláštenie prostredníctvom sendvičových panelov s tepelnoizolačným jadrom z minerálnej vlny, nakoľko si to vyžaduje požiarna ochrana stavby.

PLÁNUJETE VÝSTAVBU MONTOVANEJ HALY V KOŠICIACH?

Návrh a realizácie kompletného diela na kľúč. Špecializujeme sa na výstavbu – oceľové haly, montované haly, priemyselné haly.

Nacenenie stavebného materiálu a výstavby: https://www.stavenisko.sk/kontakt

1 zákazníci doporučujú túto službu
Celkom hodnotenie služby: 5]

Related Posts